Ucuza Altın Alyans Alın Karlı Çıkın

Altın yatırım amaçlı  yada takı eşyası amaçlı olmak üzere 2 farlı kullanım amacına hitap etmektedir. Yatırım amacı ile altın satın alıyorsanınz Ucuz Altın satın alarak daha fazla kar elde etme imkanı oluşturabilirsiniz. Yatırım amaçlı olarak altın satın alacaksanız birkaç küçük ayrıntıya dikkat ederek daha çok kazanç sağlayabilirsiniz. Eğer çeyrek altın, yarım altın yada cumhuriyet altını alarak yatırım için saklayacaksanız bu altınların eski tarihli olmalarına dikkat edin deriz.

Çünkü eski tarihli altınlar fiyat olarak  yeni tarihli altınlara oranla daha ucuz bir fiyata sahipler. Sizde altınınızı yatırım amaçlı olarak satın aldığınız  için ve nasıl olsa sattığınızda tarihi geçmiş bir altın haline geleceği için en başta ucuz alarak satıştaki zararı çıkarmış olursunuz. Bilezik alarak altın yatırımında bulunacaksanız tercihinizi her zaman düz ve işlemesiz olan bileziklerden yana kullanın. Çünkü el işçiliği kullanılan bilezikler alırken pahalı satarken ucuza malolurlar ve buda sizi yatırımınızda zarara uğratır. Takı olarak kullanmak üzere altın alımında bulunuyorsanız da el işçiliğine bağlı olarak fiyatlar çok fark gösterebileceği için her zaman birkaç model seçilmeli ve en uygun fiyata sahip olan takıda karar kılmalıdır.

Ucuz Alyans

Çiftlerin birbirlerine verdikleri sadakat yeminini parmaklarında taşıdıkları halkalara verilen isimdir alyans. İki çift olarak yapılır alyans ve eşinizle size özeldir. Bir ömür boyu taşınılacağı içinde seçimi çok büyük önem teşkil eder. Her ne kadar her yıl çok daha güzel alyans modelleri üretilsede özelliklede bayanlar taşıdığı önem nedeni ile alyansını değiştirmek istemez. Üreten firmaya , dizaynına, el işçiliği içerip içermemesine ve üzerinde taş bulunun bulunmamasına kadar pek çok değişik etken alyansın fiyatını etkilemektedir. Hatta bu sezon yeni olarak üretime çıkan alyansların için çiftlerin resimleri bile basılan çeşitleri bulunmaktadır. Ucuz Alyans almak isteyen çiftlerimize önerimiz bu modellerden uzak durmaları. Çünkü yeni olarak üretime çıktığı için maliyetleri çok yüksek. Ayrıca seçilen alyansın kalınlığıda fiyatını belirlemede önemli bir etken. Sarı ve beyaz altının karışık kullanıldığı, üzerinde taş işlemelerinin bulunduğu, el işçiliğinin bol kullanıldığı alyans modelleri daha yüksek tutarlara satılıyor. Ne kadar sade bir model seçerseniz alyansızın fiyatıda buna paralel olarak düşüş gösteriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir