Jeunesse Vidacell ( Satın Para Kazanın )

Jeunesse ürünlerinden besleyici besin takviyesi oluşturan ürünlerden biri de Vidacell’dir. Diğer besin ürünlerinde olduğu gibi Türkiye’de üretimi mevcut değildir. Fakat satış danışmanı arttıkça yani Jeunesse liderleri Türkiye’de de arttıkça bu ve bu gibi ürünlerin ülkemizde satışı da gerçekleşecektir. Buna karşın Jeunesse liderlerinden ve satış danışmanlarından olan kişiler bu ürünleri talep etmeniz durumunda sizlere yurt dışından temin etmeye çalışacaklardır. Okumaya devam et “Jeunesse Vidacell ( Satın Para Kazanın )”

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINDAN İŞ İLANI

Taşra Teşkilatı sözleşmeli Personel Alımına ilişkin duyuru yapıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı Taşra Teşkilatında çalıştırılmak üzere bir çok  meslek grubundan sözleşmeli personel alımı yapacak.Sosyal çalışlmacı,sosyolog,psikolog,fizyoterapist,çocuk gelişimci,diyetisyen,hemşire,sağlık memuru,öğretmen ve din görevlisi pozusyonlarında alım yapacağını bildirdi. Okumaya devam et “AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINDAN İŞ İLANI”

DUMANKAYA İNŞAAT KONSEPT GELİŞTİRME UZMANI

DUMANKAYA İNŞAAT ;konut sektöründe faliyet gösteren bir şirkettir.Şirketin merkezinde görev verilmek üzere proje büroları ile koordinasyonu sağlayacak ve projelerin konsept avan ve ruhsat  projelerinin hazırlanmasını ve geliştirilmesini sağlayacak  takım arkadaşları aranıyor.Aşağıda belirtilen niteliklerdeki arkadaşların baş vurması rica olunur. Okumaya devam et “DUMANKAYA İNŞAAT KONSEPT GELİŞTİRME UZMANI”