Kilis Merkez Duruca Köyünde Kaçakçılık

Kilis Merkez Jandarma Karakol Komutanlığı Kilis Merkez Duruca Köyünde Kaçakçılık olayı tespit ettiler. Yapılan operasyon sonucunda ülkeye kaçak sokulmaya çalışılan 2 bin 300 paket kaçak sigara ve 27 adet küçükbaş hayvan ele geçirildi. Yapılan açıklamalara göre 2 bin 300 paket kaçak sigara Jandarma tarafından Öncüpınar Suriye sınırı verici istasyonları mevkisinde saklanan çuvalların içerisinde bulunuldu. Okumaya devam et “Kilis Merkez Duruca Köyünde Kaçakçılık”

Islahiyede Kitap Toplama Kampanyası

Gaziantep Üniversitesine bağlı olarak eğitim vermekte olan İslahiye Meslek Yüksek Okulu öğrencileri güzel bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyorlar. Toplumsal Duyarlılık Projeleri kapsamında hayata geçirilen yeni projenin ismi ise “Kitap Okuma, Toplama ve Kütüphane Oluşturma Projesi” Proje kapsamında İslahiyede Kitap Toplama Kampanyası resmen başlatılmış oldu. Okumaya devam et “Islahiyede Kitap Toplama Kampanyası”

İslahiye 19 Mayıs Bayram Kutlaması

İslahiye 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ‘nı yine çok coşkulu bir şekilde kutladı. İslahiye 19 Mayıs Bayram Kutlaması ilk olarak Milli Egemenlik Meydanında toplanılması ile başladı. Tören alanında toplanan kalabalık meydanda bulunan Atatürk Anıtına çelenk konulmasının ardından, ülkemiz için şehit olan tüm askerlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı. Okumaya devam et “İslahiye 19 Mayıs Bayram Kutlaması”