*DİKKAT* Başka Yol Yok…

Sizlere sitemizde objektif ve gerçekten bilgilendirici yazılarla doğru olarak yönlendirmeye çalışmaktayız.Size bir liste sunacağım Eğer internetten para kazanmayı düşünüyorsanız dönüp dolaşıp bunlara ulaşacaksınız. Peki bu eğitimler neden gerekli?

Cevap : Evet bu eğitimleri satın almadan da bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Ama bunlar sizler için bir rehber niteliğinde. Örneğin ben bu işlere ilk başladığımda 3000 bin tl harcadım ilk heyecanla lakin 100 tl para kazandım. Keşke bana kısa yoldan bu işleri gösteren olsaydı diye çok veryansın ettim. Herneyse 3-5 kuruş demeyin alınız..

1) Yazı yazarak para kazanmak … bence ilk adımınız bu olmalı . Zatenmecburen bu şekilde başlıyacaksınız ve temelini öğrenmeden diğerleri size ağır yük gelecektir o yüzden bu işleri yapmak istiyorsanız ZORUNLULUK derecesinde bir önemle bu seti alınız KDV dahil 45 tl  –> Yazitör STARTER

2) Satış Ortaklığı Kazanç Sistemleri..  Bu sitemleri yapmanız için öncelikle Yazitör olmanız gerekir saha sonra biraz da internetten pazarlama reklam kabiliyetlerinize göre bu ürünleri sattıkça kazanacağınız paralardır. Size satış ortaklığı olarak bir süre marka ismi verebilirler onlara çok da aldanmayın. Örneğin markafoni trendyol .vs bin tane marka ismi verirler ürünleri satın belirli bir yüzde alın şeklinde.. Evet bunlarda kazançtır ama esas bu işten kazanılan bu sistemleri anlatan kitapların satılmasıyladır. Dediğim gibi açıkça söylerim kızanlar da kızsın… ŞİMDİ SİZE BİR LİSTE VERİYORUM HEPSİ BU SİTEMİ ANLATIYOR SİZ SEÇİN BİR TANESİNİ–> bu ürünler pahalı hepsi kdv dahil 95-100 tl civarında ücretleri

3) Youtube Akademisi: Diğer yukarıdaki sistemler kadar popüler değildir ama bun nedeni Türk Halkının hatta bu işleri yapanların daha dünyanın çok geride kalmasından kaynaklanmaktadır.

Bu sistemler arasında esasen en kolay para Youtube Akademisi ile kazanılmaktadır. Yapılması gereken sadece Youtube’a Video yüklemek. Peki neden bu eğitim?

Ödemenizi nasıl alacaksınız? Eklediğiniz videoları nasıl çok kişiye izletirsiniz bunlar biraz rehber gereken uzamanlık isteyen konulardır. Ama diğer sistemlere göre çok daha kolayt bir şekilde para kazanabilirsiniz.

ÖRNEK VERİYORUM DİKKAT!!!!!!!!!! (rakamlar ortalamadır)

1. Sistem Yazitör olarak 1 yılda aylık 1000 usd=2000 tl kazanabilirsiniz.

2. sistem Satış ortaklığı ile 1 yılda aylık 700 tl kazanabilirsiniz

3. Sistem Youtube Akademisi ile 1 yılda aylık ortalama 2000 usd kazanabilirsiniz

Bu ürünü ücretide KDV dahil 67 tl—> Youtube Akademisi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir