Yeni Asır Gazetesi İş İlanları

Ocak 2nd, 2013 by admin | Filed under İş İlanları.

Yeni Asır Gazetesi İş İlanları Türkiye’nin en çok satış yapan bölge gazetesi olan Yeni Asır arar-bulur,Kiralar-satar prensibiyle sanal ortam ve günlük gazete olarak hergün ilan kabul etmekte ve bu ilanları sayfalarında yayınlayarak iş ve işçi arayanlara ulaşmaktadır.

Türkiye’nin her yerinden ilan vermek için 0232-488-36-22 no’lu telefondan bizi arayarak ilanlarınızı yayınlamamızı sağlayabilir ve istenilen nitelikte iş ve kalifiye elemana ulaşabilirsiniz.
*Markete yeni emekli yardımcı bay elemanlar alınacaktır.
*Şehir merkezinde bulunan kuaför salonumuza yetiştirilmek üzere manikürcü ve saç kesim ve tasarım elemanları alınacaktır.
*Yeni açılan 4 katlı oyuncak dükkanımıza satış yapabilecek deneyimli bayan elemanlar aranmaktadır.
*Kız yurdunda yatılı olarak çalışmak üzere yemek ve temizlik işleri yapabilecek 30-45 yaş arası bayan elemanlar aranmaktadır.
Yeniasır Gazetesi İş İlanları sayfasında ilan başvurma ilan verme ve iş arıyorum ilanları ekleyebilir iş ilanları takip etmek için aşağıdaki forma kayıt olabilirsiniz.
Yeni asır iş ilanları için hazırlayacağınız ilan metninde ilan başlığınız aradığınız özellikler ile birlikte telefon numarası veya mail adresi yani iletişim bilgilerini tamolarak vermeniz geri dönüşüm açısından etkili olacaktır

Aranan İlanlar

  • posta gazetesi triko iş ilanları
  • YENİ ASIR GAZETE İŞ İLANLARI

Leave a Reply