Ücretsiz Köpek Verenler

Mayıs 28th, 2012 by admin | Filed under iş haberleri.


Ücretsiz Kocaeli İçi Köpek

Askere gideceğim için tüm aşıları tam olan, bakımlı, eğitimli, sahibine sadık, son derece zeki ve sevecen köpeğimi verebileceğim bir aile arıyorum. Bahçeli evleri olması tercihimdir. Kesinlikle hiç bir isim altında ücret talep etmeyeceğim. Kocaelinde bana yakın bir aileye vermeyi istiyorum. Köpeğimin cinsiyeti erkek olup cinsi  rotwider ‘dır. Bana ulaşmak için 0541 739 54 73

Beyaz Husky

İstanbul Silivride sokakta bulduğumuz beyaz renkli, mavi gözlü dişi husky köpek için yuva arıyoruz. Lütfen bu köpeği ömür boyu sahiplenmek isteyen kişiler arasınlar. Köpeği görmek isteyen kişiler Silivri Trafik Şube İstasyonunda köpeği görebilirler. Bir hevesle köpeği alarak daha sonra yine sokağa bırakacak olan kişiler gelerek onu ömür boyu bakacak ailelerin almasını engellemesinler….

Ücretsiz Köpek Verenler sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden ilan vererek köpekleri için daha hızlı bir şekilde yuva bulabilirler. Sayfamıza ilan vermek için üye olma zorunluluğu bulunmamaktadır ve ilan vermek ücretsizdir. Sayfamıza ilan vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden örnek ilan metinlerimize benzer formatlarda oluşturmuş olduğunuz ilanlarınızı ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir.

Aranan İlanlar

  • ücretsiz köpek verenler
  • ücretsiz köpek
  • ücretsiz köpek arıyorum
  • ücretsiz köpek ilanları
  • ücretsiz köpekler

Tags: , , , , , , ,


One Response to “Ücretsiz Köpek Verenler”

  1. müge diyor ki:

    Ankara da oturuyorum ücretsiz kopek istiyorum terrier

Leave a Reply