iş imkanları

evde ek iş imkanları

Sabıka Kaydı Nereden Alınır? 2014

FaceBook ta paylaş

2014
Sabıka Kaydı Nereden Alınır?

sabika kaydi 300x155 Sabıka Kaydı Nereden Alınır?Devlet dairelerinde yapmak istediğiniz bir çok işlemde sizden sabıka kaydına dair bilgiler istenir. Sabıka kaydına dair aradığınız tüm dilekçe Örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. İsterseniz Sabıka Dilekçe Örneklerini bilgisayarınıza indirebilir, üzerinde küçük oynamalar yaparak, bu dilekçe örneğini kullanabilirsiniz.

Sabıka Kaydı Nereden Alınır?

internetten sabıka kaydı www.turkiye.gov.tr/adli-sicil-kaydi adresinden alınabiliyor fakat öncelikle e devlete üye olmanız kendinizi e devlet sitesi turkiye.gov.tr ye tanıtmanız gerekiyor.
E-Devlet üzerinden belgeyi alabilmek için öncelikle “e-Devlet Kapısının kayıt” olmak gerekiyor. Bunun için PTT merkezlerinden şifre almak yeterli. PTT merkezlerine giderek şifrelerini alıp kayıtlı kullanıcı olması gerekiyor.
Sabıka Kaydı Dilekçe Örneklerine Dilekçe Örnekleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz!

 

Aranan İlanlar

  • sabka kayd nerden alnr
  • sabıka kaydı nereden alınır 2014

Etiketler: , ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponsorlu Bağlantılar

İlan Ekle

Sitemize ilanınızı eklemek için aşağıdaki kısımdan kayıt olunuz

Mail Adresinizi Giriniz:

Kategoriler

Dikkat

Web Sitemizdeki ekli yazılar ve yorumlardan hiç bir şekilde sitemiz sorumlu değildir.Web sitesiyle alakalı görüş öneri ve talepleriniz için iletişim: icerikkontroltalebi@gmail.com Yatırım Borsa
web sitesiyle alakalı görüş öneri ve talepleriniz için iletişim: icerikkontroltalebi@gmail.com