Paraf kart avantajları

Nisan 7th, 2013 by admin | Filed under Iş Ilanları Eleman Arayanlar.

Paraf kart avantajları

Halkbank’ın kredi kartı paraf kart avantajları ve özellikleri ile müşterileri kendisine çekmeyi başardı.İlk önce tv ekranlarında reklamları başlayan paraf kart,Murat Boz’un “Ayrıcalıklar bu parafta”şarkısıyla herkesin diline dolandı.

 

Halkbank paraf kart avantajlarından bahsedecek olursak;öncelikle paraf kart Business,sanal kart,Gold ve Platium olmak üzere 4 ayrı seçenekte müşterilere sunuluyor.Halkbank paraf kart ile %25′e varan indirimler alıyor,aidat,kira gibi giderleriniz için de ücretsiz otomatik talimatı verebiliyorsunuz.Bunun dışında kredi kartı için alınan kart aidatı da paraf kartta bulunmuyor.Ayrıca kredi kartı borçlarınızı paraf kart ile 24 aya kadar taksitlendirme olanağına sahipsiniz.Daha bitmedi.

Paraf kartınızla taksitli nakit avans veya nakit avans çekebiliyorsunuz

Paraf kartla yapacağınız alışverişlerinizde her 1 TL’lik alışverişinize en az 0,015 TL parafpara biriktirme şansına sahipsiniz.

Paraf para sayesinde harcamalarınız kadar puanlarınızı katlayabilirsiniz.

Paraf para ile hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki restoran harcamalarınızda 25 TL’ye kadar indirim kazanabiliyorsunuz.

Paraf kart ile hesap kesim tarihinizden sonra ödemenizi ne kadar erken yaparsanız o kadar fazla indirim kazanıyorsunuz.Bütün bunların dışında tedbirli müşteriler için de yurtdışı seyahat sigortası,ferdi kaza sigortası ve alışveriş sigortası gibi sigorta seçenekleri de bulunmaktadır.Ayrıca seyahat etmeyi seven müşterileri için Asistans&Concirge,Paraf Shuttle ve Prime Class Lounge hizmetlerinde de ayrıcalıklar sunmaktadır.Daha fazla bilgi için halkbank.com.tr adresini ziyaret edebilisiniz.

Angelina Von

Tags: , ,


Leave a Reply