iş imkanları

evde ek iş imkanları

Paraf kart avantajları

FaceBook ta paylaş

Paraf kart avantajları

Halkbank’ın kredi kartı paraf kart avantajları ve özellikleri ile müşterileri kendisine çekmeyi başardı.İlk önce tv ekranlarında reklamları başlayan paraf kart,Murat Boz’un “Ayrıcalıklar bu parafta”şarkısıyla herkesin diline dolandı.

 

Halkbank paraf kart avantajlarından bahsedecek olursak;öncelikle paraf kart Business,sanal kart,Gold ve Platium olmak üzere 4 ayrı seçenekte müşterilere sunuluyor.Halkbank paraf kart ile %25′e varan indirimler alıyor,aidat,kira gibi giderleriniz için de ücretsiz otomatik talimatı verebiliyorsunuz.Bunun dışında kredi kartı için alınan kart aidatı da paraf kartta bulunmuyor.Ayrıca kredi kartı borçlarınızı paraf kart ile 24 aya kadar taksitlendirme olanağına sahipsiniz.Daha bitmedi.

Paraf kartınızla taksitli nakit avans veya nakit avans çekebiliyorsunuz

Paraf kartla yapacağınız alışverişlerinizde her 1 TL’lik alışverişinize en az 0,015 TL parafpara biriktirme şansına sahipsiniz.

Paraf para sayesinde harcamalarınız kadar puanlarınızı katlayabilirsiniz.

Paraf para ile hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki restoran harcamalarınızda 25 TL’ye kadar indirim kazanabiliyorsunuz.

Paraf kart ile hesap kesim tarihinizden sonra ödemenizi ne kadar erken yaparsanız o kadar fazla indirim kazanıyorsunuz.Bütün bunların dışında tedbirli müşteriler için de yurtdışı seyahat sigortası,ferdi kaza sigortası ve alışveriş sigortası gibi sigorta seçenekleri de bulunmaktadır.Ayrıca seyahat etmeyi seven müşterileri için Asistans&Concirge,Paraf Shuttle ve Prime Class Lounge hizmetlerinde de ayrıcalıklar sunmaktadır.Daha fazla bilgi için halkbank.com.tr adresini ziyaret edebilisiniz.

Angelina Von

Etiketler: , ,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponsorlu Bağlantılar

İlan Ekle

Sitemize ilanınızı eklemek için aşağıdaki kısımdan kayıt olunuz

Mail Adresinizi Giriniz:

Kategoriler

Dikkat

Web Sitemizdeki ekli yazılar ve yorumlardan hiç bir şekilde sitemiz sorumlu değildir.Web sitesiyle alakalı görüş öneri ve talepleriniz için iletişim: icerikkontroltalebi@gmail.com Yatırım Borsa
web sitesiyle alakalı görüş öneri ve talepleriniz için iletişim: icerikkontroltalebi@gmail.com