İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2014 2014

Ocak 5, 2014 | By admin | Filed in: İş Başvurusu.

2014

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2014

izmir buyuksehir belediyesi logo 150x150 İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2014

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde İzmir Büyükşehir Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İzmir Büyükşehir Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İzmir Büyükşehir Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan İzmir Büyükşehir Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.izmir.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.


Tags: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir