Archive for the ‘Fason Iş Verenler’ Category

Sponsorlu Bağlantılar

Makale Yazarlığı Rehberi

Ocak 4th, 2014 by admin | No Comments | Filed in evlere iş verenler, Fason Iş Verenler, iş fırsatları, iş haberleri, link

Makale yazarlığı hemen hemen herkesin bildiği bir terim oldu. Öyle ki; bu işi keşfedenler tadını çıkarmaya başladılar.Makale yazarlığı hakkında belki de birçok şey duymuşsunuzdur. Evde, okulda, işyerinde yani internetin olduğu her yerde vakit buldukça yapabileceğiniz bu iş, ciddi gelir elde etmenizi sağlar. Üstelik oturduğunuz yerden yapabileceğiniz makale yazarlığı için hiçbir sermaye de gerekmiyor. Yazı yazmayı sevmeniz ve kendinize bu konuda güvenmeniz yeterlidir. Yaşınız kaç olursa olsun makale yazarlığı yapabilirsiniz. Ancak, makale yazarı olabilmek için bazı bilgilere sahip olmanız gerekiyor. Hangi konularda yazacağım, nereye yazacağım, günde kaç saat çalışmam gerekiyor, ücretlendirme nasıl olacak, paramı kim ödeyecek gibi soruların cevabını bilmeniz gerekiyor.

Bunun için de size Makale yazarı rehberi’ni öneriyoruz. Makale yazarı rehberi ile ister ek gelir sağlayabilir, isterseniz de tam gün yazarak ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. Bu işi yapmak için web sitesi işlemleri ile uğraşmayacak, reklam yapmak gibi sıkıcı durumlar ile uğraşmayacaksınız. Yapmanız gereken sadece makale yazarı rehberini satın almaktır. Rehberde yer alan tavsiyeler, bilgiler ve tüm gerekenleri uyguladığınız takdirde bu işte başarılı olmamanız için engel olmayacaktır.Makale yazarı rehberi oldukça iyi bir rehberdir. Bu işin püf noktalarını en ince ayrıntısına kadar anlatmıştır. Rehberi okuduktan sonra iş bulmak için günlerce uğraşmanıza da gerek kalmayacak. Çünkü, rehberin içinde yazı yazmaya başlayacağınız adresler de size verilmektedir. Size kalan sadece o adresler arasından seçim yapmaktır. Hemen şimdi makale yazarı rehberine sahip olmak için sadece bir defaya mahsus 29 TL+KDV ödemeniz yeterli olacaktır.

kaynak: makale yazarak para kazanmak

Aranan İlanlar

  • Fason İş Verenler
  • 2015 ücretli ev hanımlarına yönelik aylık ücret veren kurslar
  • fason corap işi
  • penti çorap evlere is verilir

Tags: , , ,

evde bayan iç giyim satın

Aralık 16th, 2012 by admin | 1 Comment | Filed in Evde Yapılabilecek Işler, EVDE YAPILACAK İŞLER, evlere iş verenler, Fason Iş Verenler

Artık Kendi İşinizin Sahibi Olmak İster misiniz?

 

SİSTEMİMİZ KESİNLİKLER NETWORKİNG DEĞİLDİR.

Artık kendi işinizi kurarak hayalini kurduğunuz hayatı yaşamak çok kolay. Üye Evden katalogla iç giyim satışı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. icgiyimbank.com’un vermiş olduğu ucuz toptan fiyatla, katalog ve ürün desteği ile evden satış yaparak sizde kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.Özellikle ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği sermayesiz ve risksiz bir iş fırsatı. Ürünlerimizi, Dükkân işleten veya yeni açmak isteyenler, öğrenciler, ev hanımlar daha düşük toptan fiyatla alabilir ve yüksek kârla satabilirsiniz. (daha&helliip;)

Tags: , , , ,

ev hanımları iş

Eylül 1st, 2012 by admin | 4 Comments | Filed in ders verenler, Evde Yapılabilecek Işler, EVDE YAPILACAK İŞLER, eve mandal işi verenler, evlere iş verenler, Fason Iş Verenler, iş haberleri

Merhaba Arkadaşlar
Ev hanımı, Öğrenci, Öğretmen, işçi, Memur, Emekli, Yönetici, Esnaf, Muhasebe, Güvenlik ya da Serbest Meslek Grubundan tüm adaylar firmamız ile çalışabilir. bir çalışma ile platformumuzda rahatlıkla çalışabilir ve ciddi bir kazanca ulaşabilirler. sadece interneti kullanarak FACEBOOK .MSN TWİTTER. İLAN SİTELERİNDE KAZANÇ LİKİNİZİ DAĞITARAK günde bir kaç saat çalışarak aylık 1.000 TL ve üzeri kazanç sağlayabilir ve kariyer yapabilirsiniz detay bilgi almak için TIKLAYIN www.isfirsati.ailesiyiz.biz

Tags:

TÜRKİYE GENELİ GRUPLARA DANTEL İŞİ VERİYORUZ. ( Kocaeli )

Temmuz 17th, 2012 by admin | No Comments | Filed in Fason Iş Verenler

mandal işi 2012 –

TÜRKİYE GENELİ GRUPLARA DANTEL İŞİ VERİYORUZ. ( Kocaeli )

Türkiye geneli gruplara dantel işi veriyoruz.işimiz sürekli olup ödemeler bir hafta içinde yapılır. 05352919289

Aranan İlanlar

  • evlere dantel işi verilir kocaeli

Tags: , , , , ,

DeFacto’nun Yeni Reklam Yüzü Arda Turan

Nisan 19th, 2012 by admin | No Comments | Filed in Fason Iş Verenler

Farklı, yaratıcı, iddialı ve meydan okuyan reklam kampanyaları ile dikkat çeken Akdeniz modasının öncü firması DeFacto, büyük bir sürprize imza atarak 2012 İlkbahar-Yaz reklam kampanyası için Atlético Madrid’de forma giyen, ünlü milli futbolcu Arda Turan ile anlaştı.

Yönetmenliğini Henri Barges üstlendiği, M.A.R.K.A. reklam ajansı tarafından hazırlanan reklam filminde ünlü futbolcuya, daha önce de DeFacto reklamlarında rol alan Fransız Sophie Ducasse ve Danimarkalı Malin Ljunberg eşlik etti. Arda Turan’lı DeFacto reklam filmi 24 Nisan 2012 tarihi itibariyle televizyon ve bilboard’larda olacak.

Modayı takip ettiğini ve renkli giyinmeyi sevdiği belirten ünlü futbolcu, “Benim için yenilik ve tarz çok önemli. Akdenizli rahat giyim tarzını tercih ettiğim için DeFacto’nun koleksiyonlarını ve özellikle renkli pantolon ve tişörtlerini çok beğeniyorum” dedi.

DeFacto Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İhsan Ateş konu ile ilgili değerlendirmesinde, “DeFacto olarak dünya markası olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Bu kapsamda markamızın tanıtımı için global ünlülerle de işbirliği yapıyoruz. Arda Turan da bu isimlerden biri. Marka olarak jean’e meydan okumaya devam ediyoruz. Önceki sezonlarda müşterilerimizin büyük beğenisini toplayan renkli chino pantolonlarımız, DeFacto 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda da geniş olarak yer alıyor. Arda Turan, renkli chino akımının Türkiye’deki öncülerinden olduğu için yeni sezon kampanyamızda kendisi ile çalışma kararı aldık. En beğendiğim futbolcular arasında yer alan Arda Turan ile böyle bir proje de bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Arda Turan’lı reklam kampanyamızın tüm modaseverler tarafından da beğenileceğine inanıyorum” dedi.

Jean’in sözüm ona rahatlığına karşı Akdeniz rahatlığını savunan DeFacto’nun renkli chino pantolonları, rahatlığıyla ve tasarımıyla bu yaza da damga vurmaya hazırlanıyor.
Reklamveren: DeFacto
Reklamveren Yetkilisi: Kemal Ömerci, Elif Çiçek
Reklam Ajansı: M.A.R.K.A
Kreatif Direktör: Hulusi Derici
Yaratıcı Grup: Engin Tezcan, Funda Çolpan, Özgül Dalkılıç, Aslı Uçmak, Utku Utgan
Müşteri İlişkileri: İlkay Ünlü, Beril Mardin, Ayşenur Baş
Yönetmen:Henri Barges
Prodüksiyon firması: FİLMEVİ
Kullanılan Mecralar: TV, Outdoor, İnternet
www.defacto.com.tr

Tags: , , , , ,

Sayısal loto bayiliği

Nisan 19th, 2012 by admin | No Comments | Filed in Fason Iş Verenler

Her geçen gün zorlaşan ekonomik koşullar ve bir türlü denk getirilemeyen ödeme dengeleri nedeni ile bir çoğumuzun en büyük umudu şans oyunları oldu. Bunun sonucunda da şans oyunlarında oynanan para miktarı her geçen gün artmayı sürdürüyor.  Sayısal loto bayiliği almak artan bu oyun miktarı ile pek çok kişinin isteği haline geldi. Sayısal loto almak isteyen [...]

Tags: , ,

Ev hanımıyım, nasıl kredi alırım?

Nisan 19th, 2012 by admin | 2 Comments | Filed in Fason Iş Verenler

Ev hanımları artık sadece evlerinin işlerini yaparak vakit geçirmek istemiyorlar. Belediyelerin ev hanımlarına yönelik açmış olduğu ücretsiz kurslar sayesinde artık ev hanımları takı tasarımı, boncuk işleme, pasta yapımı, kurdele nakışı gibi çok çeşitli işler yapabiliyorlar.  Bu işleri yaparak yada kendi akıllarında bulunan yeni iş fikirleri ile hayatlarında yepyeni ufuklar açmak için maddi destek ihtiyacı duyan [...]

Tags: , , ,

Yıllık İzin Uygulaması ve Şartları

Nisan 18th, 2012 by admin | No Comments | Filed in Fason Iş Verenler

İşçilerin, dinlenerek çalışma istemini, bedensel ve ruhsal sağlıklarını korumaları, motivasyonlarını ve iş verimliliğini artırmaları amacıyla yıllık ücretli izin kullandırılmaktadır. İşverenlerce işçilere verilecek yıllık ücretli izinlerin usul ve esasları 4857 sayılı İş Kanununun 53 üncü maddesine göre belirlenmektedir.

İzin Süresinin Tespiti

4857 sayılı İş Kanunu kapsamına giren işyerlerinde çalışan işçilerden, İşyerinde işe başladığı günden itibaren, deneme süresi de içinde olmak üzere, en az bir yıl çalışmış olan işçilere işyerindeki kıdemlerine ve yaşlarına göre yıllık ücretli izin verilmektedir.

Bir yıldan az süre için orantılı olarak yıllık ücretli izin hakkı doğmaz. Yani, yıllık ücretli izin hakkı için mutlaka bir yılın dolması gerekmekte olup, bir yıldan az süreler için kıst izin hakkının doğması söz konusu değildir.

Niteliklerinden ötürü bir yıldan az süren mevsimlik veya kampanya işlerinde çalışanlara bu Kanunun yıllık ücretli izinlere ilişkin hükümleri uygulanmaz.

İşçilere verilecek yıllık ücretli izin süresi, hizmet süresi;

Bir yıldan beş yıla kadar (beş yıl dahil) olanlara ondört günden,

Beş yıldan fazla onbeş yıldan az olanlara yirmi günden,

Onbeş yıl (dahil) ve daha fazla olanlara yirmialtı günden,

Az olamaz.

Ancak onsekiz ve daha küçük yaştaki işçilerle elli ve daha yukarı yaştaki işçilere verilecek yıllık ücretli izin süresi yirmi günden az olamaz.

Yıllık izin süreleri iş sözleşmeleri ve toplu iş sözleşmeleri ile artırılabilir.

Yıllık izin süresinin ve izne hak kazanmak için gerekli sürenin hesabında işçinin aynı işverene ait işyerlerinde çalıştığı süreler birleştirilir. Bir işverenin İş Kanunu kapsamına giren işyerinde çalışmakta olan işçilerin aynı işverenin işyerlerinde bu Kanun kapsamına girmeksizin geçirmiş bulundukları süreler de hesaba katılır.

Yıllık Ücretli İznin Uygulanması

Yıllık ücretli izin işveren tarafından bölünemez.
Yıllık iznin işveren tarafından 14-20-26 gün sürekli bir şekilde verilmesi zorunludur.

Ancak, tarafların anlaşması ile bir bölümü on günden aşağı olmamak üzere en fazla üçe bölünebilir.

İşveren tarafından yıl içinde verilmiş bulunan diğer ücretli ve ücretsiz izinler veya dinlenme ve hastalık izinleri yıllık izne mahsup edilemez.

Yıllık ücretli izin günlerinin hesabında izin süresine rastlayan ulusal bayram, hafta tatili ve genel tatil günleri izin süresinden sayılmaz.

Yıllık ücretli izinleri işyerinin kurulu bulunduğu yerden başka bir yerde geçirecek olanlara istemeleri halinde ve bu hususu belgelemeleri koşulu ile gidiş ve dönüşlerinde yolda geçecek süreleri karşılamak üzere işveren toplam dört güne kadar ücretsiz yol izni vermek zorundadır.

İşveren tarafından iş sözleşmesinin feshedilmesi halinde İş Kanununun 17 nci maddesinde belirtilen bildirim süresi ile 27 nci maddesi gereğince işçiye verilmesi zorunlu yeni iş arama izinleri, yıllık ücretli izin süreleri ile iç içe giremez.

İşveren, işyerinde çalışan işçilerin yıllık ücretli izinlerini gösterir izin kayıt belgesi tutmak zorundadır.

Toplu İzin

İşveren veya işveren vekili Nisan ayı başı ile Ekim ayı sonu arasındaki süre içinde, işçilerin tümünü veya bir kısmını kapsayan toplu izin uygulayabilir.

Toplu izin dönemleri, bu dönemlerde henüz yıllık ücretli izin hakkını kazanmayan işçileri de kapsayacak şekilde belirlenebilir.

Mevsimlik veya Kampanya İşlerinde

Nitelikleri yönünden bir yıldan az süren mevsim veya kampanya işlerinin yürütüldüğü işyerlerinde devamlı olarak çalışan işçilerin yıllık ücretli izinlere ilişkin madde hükümleri uygulanmaz.

Kısmi Süreli ve Çağrı Üzerine Çalışmalarda

Kısmi süreli ya da çağrı üzerine iş sözleşmesi ile çalışanlar yıllık ücretli izin hakkından tam süreli çalışanlar gibi yararlanır ve farklı işleme tabi tutulamaz.

Kısmi süreli ya da çağrı üzerine iş sözleşmesi ile çalışanlar iş sözleşmeleri devam ettiği sürece her yıl için hak ettikleri izinleri, bir sonraki yıl izin süresi içine isabet eden kısmi süreli iş günlerinde çalışmayarak kullanır.

Ücretin Ödenmesi

İşveren veya işveren vekili, yıllık ücretli iznini kullanan her işçiye izin dönemine ilişkin ücreti ile ödenmesi bu döneme rastlayan diğer ücret ve ücret niteliğindeki haklarını izine başlamadan önce peşin olarak vermek veya avans olarak ödemek zorundadır.

Yıllık ücretli izin süresine rastlayan hafta tatili, ulusal bayram ve genel tatil ücretleri ayrıca ödenir.

Kısmi süreli ve çağrı üzerine çalışanlara; izin dönemine rastlayan çalışması gereken sürelere ilişkin ücretleri, yıllık izin ücreti olarak ödenir.

KAYNAK: Mehmet Fatih GELERİ
İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı

Aranan İlanlar

  • kıst izin uygulaması

Tags: , , ,

Erken rezervasyon için son fırsatlar

Nisan 18th, 2012 by admin | No Comments | Filed in Fason Iş Verenler

Erken rezervasyon otelleri 2012 yılının son fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Bir çok otel tam doluluk oranına ulaşırken bazı oteller açık kalan kontenjanları için çok daha cazip koşullar ile tatilcilere unutamayacakları bir yaz tatilini çok daha uygun fiyatlara sunmaya devam ediyor.  Erken rezervasyon tatil yapmak isteyen kişilere çok daha uygun fiyatlara tatil yapma imkanı sunarken artık [...]

Tags: , , ,

Erken ödeme cezası iptal mi oluyor?

Nisan 18th, 2012 by admin | No Comments | Filed in Fason Iş Verenler

Konut kredisi kullanarak hayallerinde ki evi satın almak isteyen kişiler bankların aldığı haksız ücret ve masraflar nedeni ile oldukça eziliyor. Ancak son dönemlerde bankalar için tüketici mahkemelerine yapılan itirazlar sonucu bu masraf ve haksız ücretlerin bir çoğu bankalar tarafından hak sahiplerine iade ediliyor.  Bunlardan biride erken ödeme cezası. Bankaların konut kredisi kullanan müşterilerinin borçlarını erken [...]

Tags: , , , ,