iş imkanları

evde ek iş imkanları

Facebook Giriş Sayfası

FaceBook ta paylaş

Gençler arasında oldukça popüler olan sosyal paylaşım sitesi facebook artık yeni çıkan cep telefonlarının tümünde özel olarak yer alıyor. İki arkadaşın beraber kurdukları site şu anda tüm dünyada büyük ilgi uyandırıyor. Site üzerinden milyonlarca dolar kazanan iki arkadaşın hayatları bir filme bile konu oldu. Film büyük yankı uyandırdı ve hiç beklenmeyen bir sayıda seyirci tarafından izlendi. Değişik bir fikir üzerinden bir anda milyoner olan iki arkadaş facebook sayesinde insanların yıllardır görmedikleri kişileri bulmalarına ortam sağlıyorlar.

Türkçeye çevrilişi yüz kitabı olan sitenin temel amacı her ne kadar arkadaşlarınızı bulmak olsada şu anda ana sayfaları üzerinden arkadaşları ile chat yapan ve haberleşen kişilerde oldukça fazla. Facebook Giriş Sayfası ‘na ulaşmak için arama çubuğunuza facebook yazarak arama  yapmanız yeterli. Açılan sayfa üzerinden üye iseniz mail adresinizi ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

 Üye değilsenizde yapmanız gereken tek şey aynı sayfa üzerinden mail adresi, kullanıcı adı ve şifrenizi oluşturarak üye olmanız. Giriş sayfasında bu bilgileri girdikten sonra kendi sayfanıza yönlendiriliyorsunuz. Böylelikle arkadaşlarınızın son eklemiş olduğu resim, video, bağlantı, ses dosyası gibi içeriklere ve notlarına ulaşma imkanı sağlanıyor. Ayrıca kendi sayfanız üzerinden de bir çok paylaşımda bulunabiliyorsunuz.

Aranan İlanlar

  • fecıkbok
  • facebook giri sayfas
  • facebook giriş facebook giriş
  • facebook girii

Etiketler: , , , , , ,

One Response to “Facebook Giriş Sayfası”


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponsorlu Bağlantılar

İlan Ekle

Sitemize ilanınızı eklemek için aşağıdaki kısımdan kayıt olunuz

Mail Adresinizi Giriniz:

Kategoriler

Dikkat

Web Sitemizdeki ekli yazılar ve yorumlardan hiç bir şekilde sitemiz sorumlu değildir.Web sitesiyle alakalı görüş öneri ve talepleriniz için iletişim: icerikkontroltalebi@gmail.com Yatırım Borsa
web sitesiyle alakalı görüş öneri ve talepleriniz için iletişim: icerikkontroltalebi@gmail.com