Archive for the ‘Evde Yapılabilecek Işler’ Category

Sponsorlu Bağlantılar

Evde Çocuk ve Yaşlı Bakımı İşi İle Para Kazanın.

Mart 29th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Evde Yapılabilecek Işler

2014

Evde Çocuk ve Yaşlı Bakımı İşi İle Para Kazanın.

Çalışma hayatında bayanlarında çalışması çok olumlu olmasına rağmen çalışan hanımlar bazen zorluklarla karşılaşmak. Bu zorlukların başında özelikle çocuklarını bırakabilecekleri yer konusunda çoğu zaman sıkıntı duymaları.

images 2 Evde Çocuk ve Yaşlı Bakımı İşi İle Para Kazanın.

İşte tam bu arada bir iş imkanında ev hanımlarına doğmakta ; ancak çok daha rahat bir şekilde evlerinde , ev ortamlarında oldukça zevkli özelikle çocukları seven ve çocuk sorumluluğu bilincinde olan bayanlar için güzel bir iş imkanı. Zira sıcacık bir ev ortamında bırakılan çocukların bakımlarıyla ilgilenme dışında her hangi bir iş yapmadan para kazanma yoludur. Ancak bura da en önemli olan annelerin güvenle bırakabileceği ve çocuklar ile arası iyi olan ve bu sorumluluğun bilincinde olan kişiler olmasıdır. Aynı şekilde evdeki yaşlı olan kişilerin bakımını da üstlenerek en azından yalnız kalmamalarını sağlamak da size kazanç sağlayacak olan işlerden birisidir.

 

images 3 300x144 Evde Çocuk ve Yaşlı Bakımı İşi İle Para Kazanın.

Bu konuda bir çok ilan verilmekte olup eğer evinizden sizde ÇOCUK VE YAŞLI BAKIMI ile para kazanmak istiyorsanız bu tür işi verecek olan kişilerin size ulaşmasını sağlayabilmek için yazımızın yorum bölümüne bulunduğunuz ili ve mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır.

Tags: , , , , , , ,

Evden Müşteri Temsilciği İşi Yapmak.

Mart 29th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Evde Yapılabilecek Işler

2014

Evden Müşteri Temsilciği İşi Yapmak.

Teknolojinin ilerlemesi evlerde çalışma imkanlarında farklılıklar ve yenilikler getirmiş yaşam biçimimizi değiştirmiş özelikle ev hanımlarına iş imkanı alanları doğurmuştur. Bir çok firma ofiste personel çalıştırma yerine maddi ve manevi açıdan daha kolay olan evden çalışan bayanları tercih etmekteler. HOME OFFİCE sistemi ile evden çalışmak hem evde çalışan kişiler hemde firmalar açısından daha çok ilgi görmektedir. Böylelikle ev hanımları evlerinden çıkmadan ev ortamında çalışmaya firmalar ise ofis kirası yerine çalışana sadece ücret ödeyerek gelir elde etmeye başlamış böylelikle her iki tarafta kazançlı olmuştur.

müşteri temsilcisi 300x260 Evden Müşteri Temsilciği İşi Yapmak.

 

Bir çok firma ilanları evlerinden çalışabilecek 18-45 yaşları arasında diksiyonu düzgün sabah 10-18 arası insan ilişkileri kuvvetli kişilerle çalışabilecek ilanlar vermektedir.  Bu şekilde bir çok emlak işi, evden satış , ürün tanıtımları gibi işler için bayanlar aranmakta olup, sizde evinizden MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ yaparak ev ortamında motivasyonunuz daha yüksek bir şekilde hem zamandan hem ekonomik   anlamda daha karlı olarak evden çalışarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu işi yapma imkanız bulunmakta olup, yapmanız gereken firmaların ilanlarına başvurmak, mail adresinizi yazımızın altında bulunan yorum bölümüne yazarak firmaların size ulaşmasını sağlamak olacaktır. Böylelikle ev ortamında sizde MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.   

 

Tags: , , , ,

Evde Aksesuar Yaparak Para Kazanmaya Nedersiniz?

Mart 29th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Evde Yapılabilecek Işler

2014

Evde Aksesuar Yaparak Para Kazanmaya Nedersiniz?

   Son yıllarda evde moda olan EVDE İŞ İMKANLARI arasında takı tasarım işi bir çok eve firmalar tarafından verilmekte olduğu gibi AKSESUARLARI kendiniz tasarlayarak satışını yapmanız size ciddi bir gelir elde etmenizi sağlayacaktır. Son derece kolay ve zevkli olan EVDE AKSESUAR işi ile ister çalışan olsun ister ev hanımı olsun boş zamanlarını değerlendirerek  ve biraz pratik yaptıktan sonra hayal gücünüzle birlikte bir çok farklı tasarım ortaya çıkacaktır. Yabacağınız bir birinden güzel ve farklı kolye, bilezik, saç tokası, bileklik ve kemer gibi ürünleri isterseniz toplu olarak firma ve mağazalara satabileceğiniz gibi aynı zamanda İnternet üzerinden ve açacağınız web sitesi  dükkanlarına satabilirsiniz. 

indir 4 Evde Aksesuar Yaparak Para Kazanmaya Nedersiniz?

  Bunun yanı sıra bir çok firmanın vermiş olduğu ilanlar ile firmaların size malzemeleri de verdiği farklı tasarım modellerini yaparak da para kazanabilirsiniz. Bunun için eğer firmaların size ulaşmasını ve AKSESUAR YAPARAK para kazanma yolunu seçmek isterseniz yazımızın altında bulunan yorum bölümüne firmaların size ulaşabileceği mail adresini yazarak EVDE AKSESUAR İŞİ yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Tags: , , , , ,

Magnet Yaparak Para Kazanmak.

Mart 28th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Evde Yapılabilecek Işler

2014

Magnet Yaparak Para Kazanmak.

Buzdalabı süsleri mıknatıslı ve metal nesnelerden oluşan dekoratif süslerdir. Ve uzun zamandır aksesuar hayatında vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle bir çok kişiye ek iş imkanı ve ek gelir elde etme şansı vermektedir.

Buzdolabı Süsü Yaparak Para Kazanın Magnet Yaparak Para Kazanmak.

Ev süsleri arasında en çok rağbet gören özelikle başka bir ile gidildiğinde dahi hediye olarak düşünülen yazılı, şehirleri tanıtımı, çerçeveli si, nazar boncuklu ve daha bir çok objelerden oluşarak karşımıza çıkmaktadır.

Evde yapımı oldukça rahat olan bir hobi olan mağnet yaratıcılığımızı ve zekamızı kullanarak çok farklı malzemelerden yapacağımız mağnetleri çok rahatlıkla satabileceğimiz bir pazar elde etmemiz mümkündür.

Bu işi iyice benimsedikten sonra toplu olarak satabileceğimiz bir pazar arayabilir daha geniş kitlelere satma imkanını sağlayabiliriz.

 

Tags: , , ,

Akbank Yönetici Personel Alımı.

Mart 26th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Evde Yapılabilecek Işler

2014

Akbank Yönetici Personel Alımı.

Bankacılık sektöründe güvenilir bankalardan birisi olan AKBANK bünyesinde görevlendirmek üzere banka ihtiyacını gidermek üzere sınavla yönetici aday alımı yapacağını açıkladı.

indir 9 300x150 Akbank Yönetici Personel Alımı.

Başvuru tarihi 2 MART 2014 olan AKBANK yönetici personel alımı için adayların T. C  vatandaşı olmaları, 1986 yada sonrası doğmuş olmaları, adaylardan erkek adayların askerlik hizmetini yapmış yada en az iki yıl tecil ettirmiş olmaları , iyi derecede adayların İngilizce biliyor olmaları, üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmaları, 2014 yılında her hangi bir AKBANK sınavına katılmamış olmaları gerekmektedir.

Bankacılık sektöründe ve AKBANK ile kariyerine adım atmak isteyen adayların 5N1 kariyer sitesi üzerinden gerekli olan evrak ve sınava katılma şartları hakkında daha detaylı bilgiyi almaları ve başvuracak olan adayların AKBANK YÖNETİCİ PERSONEL ALIMI için başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ayrıca sitemiz içinde yer alan diğer banka ve personel alımı için farklı ilanlara ulaşabilir ve gerekli bilgi ve başvuru şartları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tags: , , ,

Uçak Bileti Satarak Para Kazanın.

Mart 26th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Evde Yapılabilecek Işler

2014

Uçak Bileti Satarak Para Kazanın.

Teknoloji ve İnternet bir çok alanda hayatımızı kolaylaştırdığı gibi bir çok iş imkanlarını da hem ek iş arayan hemde ev hanımlarına para kazanma yollarını açmaya başlamıştır.

İnternet üzerinden para kazanabileceğimiz yollardan birisi de İNTERNET ÜZERİNDEN UÇAK BİLETİ satmaktır. Sadece uçak bileti satarak yurt içi biletlerde 20 TL yurt dışı biletlerinde 25 TL para kazanmaya buda bu işi aylık olarak yapmaya başladığınızda ayda 5000 TL para kazanabilirsiniz

indir 7 300x101 Uçak Bileti Satarak Para Kazanın.

Açacağınız bir web sitesi ile ve sitede uçuş arama butonu ile indirimli uçak biletleri , ucuz uçak biletleri gibi kelimeleri de google yüklemeniz sayesi ile bir çok ziyaretçiye UÇAK BİLETİ SATMAYA başlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Uçak biletleri için kuracağınız sitenin sade, güvenilir ve sürekli güncel tutmanız ve arama motorunda mutlaka ulaşabilir durumda olmasını sağlamanız gerekmektedir.   Böylelikle günlük 100 bilet satışı ile 2000 TL civarında getiri sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra reklam çok önemli olacaktır. Açmış olduğunuz web sitenizin reklamlarını farklı sosyal sitelerde vererek sitenizi tanıtmanız da oldukça önemlidir.

İnternet’ten bir çok yolda para kazanma imkanı bulunmakta olup, İnternet üzerinden uçak bileti satarak para kazanmak da bir seçenektir.

 

Tags: , , , ,

Otelleri Tanıtarak Para Kazanın.

Mart 26th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Evde Yapılabilecek Işler

2014

Otelleri Tanıtarak Para Kazanın.

Evet kulağa hoş geliyor ve hoş geldiği kadar da para kazanmanızı sağlayacak olan bir iş imkanı olan OTELLERİ TANITARAK PARA kazanmak için öncelikle bir web sitesine ihtiyacınız olacak. Hem otelleri tanıtarak müşteri başına %35 %45 oranında komisyon alarak hemde web sitesinde giren üyeler ve tıklanan reklamlar sayısı kadar para kazanmaya başlayabilirsiniz.

indir 6 Otelleri Tanıtarak Para Kazanın.

Ticari zeka ve mantığınızı kullanarak işinizi dahada geliştirebilir otel tanıtımı yanında  tatil ve turizm alanında farklı alanlarda para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hem ev ortamında oturduğunuz yerden kazanacak hemde bir yılda kazanacağınız bir parayı üç ay dört ay gibi kısa sürede kazanmaya başlayabilirsiniz.

Otellerle kuracağınız irtibatla otel tanıtımlarını ve işinizi severek yaparsanız ciddi anlamada söylediğimiz gibi kısa sürede ciddi anlamda para kazanmak oldukça keyif verici olacaktır.

Ancak unutulmaması gereken bu işi severek ve isteyerek gün içerisinde İnternet’te geçirdiğiniz saatlerinizi ayırarak çok kolay bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Tags: , , ,

Acil Olarak Para Kazanmak.

Mart 25th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Evde Yapılabilecek Işler

2014

Acil Olarak Para Kazanmak.

Çok cabuk bir şekilde para kazanmak isteyen bir çok kişinin evlerinde ve oturdukları yerde yapmış oldukları ANKET DOLDURMA işi ile çok kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz

Günlük olarak firmalar tarafından e-mail adresinize gelecek olan anketleri doldurarak anket başına 5 dolar ile 75 dolar arasında para kazanmaya başlayabilirsiniz. Buda kısa sürede para kazanmanızı sağlayacaktır.

 

images 31 Acil Olarak Para Kazanmak.

Firmaların size göndermiş oldukları anketleri günde bir bir buçuk saatinizi ayırarak ciddi bir şekilde doldurmanız size para kazandıracaktır. Firmalar göndermiş oldukları anketlerin ücretini 15 günlük periyotlar halinde hesabınıza geçecektir.

Oldukça  avantajlı olan evinizden çok kolay bir şekilde yaparak para kazanmaya başlayacağınız bir iş imkanı olan ANKET doldurma günde bir saatinizi ayırarak kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak dikkatli olmak doğru firmalarla ve ücretlerinizi ödeyecek olan firmalar ile irtibat kurmanız önemli olacaktır.

   Sizde çok acil bir şekilde para kazanmak istiyorsanız evde , bilgisayar başında bir kaç saatinizi ayırarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Firmaların size ulaşmasını sağlamak için yazımızın yorum bölümüne e-mail adresinizi yazmanız ve para kazanmaya başlamanız için adım atmanız yeterli olacaktır.

 

 

Tags: , , ,

İnternet’den Nasıl Ek Gelir Elde Edilir.

Mart 25th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Evde Yapılabilecek Işler

2014

İnternet’den Nasıl Ek Gelir Elde Edilir.

Dünya nüfusunun artması ile ve teknolojinin de giderek ilerlemiş olması beraberinde bir çok farklı iş çeşitlerinin de ortaya çıkmasını sağlamıştır.   Günümüzde artık evlerinde bilgisayar ve İnternet bulunmayan kişi sayısı parmakla gösterilmeyecek kadar az olması da göz önünde bulundurulursa ; ve İnternet üzerinde bir çok kişi zamanın da büyük bölümünü harcıyor olması da bir gerçektir. Oysaki İnternet üzerinde zamanı boşa harcamaktansa   İnternet üzerinde geçirdiğimiz zamanları paraya çevirmek çok daha keyif verici olacaktır.  

indir 8 İnternetden Nasıl Ek Gelir Elde Edilir.     

 

Günlük hayatta yapılan işlere göre İNTERNET ÜZERİNDEN para kazanmak hem çok daha zevkli hemde daha kolay ve hemen hemen herkesin yapabileceği bir çok iş imkanı sağlamaktadır. Öyle ki bir çok kişi belki önce ek iş olarak başlamış oldukları bir çok işi ve kazandıkları paralar sayesinde ek iş den çok asıl iş haline getirmiş olmaktadır.

Günlük hayatta yapmış olduğunuz diğer işlerden arta kalan zamanlarda günde sadece bir yada iki saatinizi geçirerek para kazanmaya başlayabilir. Ciddi anlamda gelir elde edebilirsiniz.

 İnternet üzerinden yapılan işler nerede olursanız olun bulunduğunuz yerden hatta bir çok iş imkanı ile uyurken bile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bir çok İnternet üzerinden yapılacak olan işler arasından sizde zevk alabileceğiniz, kendi yeteneğinize ve bilginize uyabilecek olan işlerden birini yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Tags: , , , ,

İnternet Üzerinden Satış Yaparak Para Kazanın.

Mart 25th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Evde Yapılabilecek Işler

2014

İnternet Üzerinden Satış Yaparak Para Kazanın.

İnternet bir çok kişiye para kazandırmakta olup, en iyi kazandırma yollarından birisi de ÜRÜN SATMAK. Her ay ürün satarak ciddi bir gelir sahibi olmanız ek iş den çok bir çok kişi tarafından asıl iş imkanı haline gelmiştir. Genelde hedef kitlesine bağlı olarak kazanma oranı farklılık yaratmakta olup, iyi bir tanıtım ve reklam ile çok da iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

images 21 İnternet Üzerinden Satış Yaparak Para Kazanın.

Öncelikle İnternet üzerinden satmayı düşündüğünüz ürüne karar vermeniz gerekmekte, ürüne karar verdikten sonra iyi bir web sayfasına ve iyi bir reklam aracına ihtiyacınız olacaktır.

Tabii ki  seçeceğiniz ürün çok önemli olup, İnternet üzerinden çok büyük kitlelere ulaşabileceğiniz ve bir çok kişi tarafından tercih edilen ürünler olmasına özen göstermelisiniz. Çoğu kişi kendi yapmış oldukları el becerileri, tasarımlarını hatta ev yemekleri  üzerine kurmuş oldukları sitelerde para kazanmaya başlamıştır.

Özelikle dışarıda hemen bulunmayan bir ürünü satmak çok daha akıllıca olabileceği gibi bir çok malı çok daha ucuza alarak üzerine koyacağınız kar payı ile birlikte satarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 İnternet üzerinden satış yaparak para kazanacağınız sitenin aynı zamanda müşteride güven telkin etmiş olması da çok  önemlidir.

 

 

 

Tags: , , , , ,