Archive for the ‘Bayilik Veren Firmalar’ Category

Sponsorlu Bağlantılar

Baydöner bayilik ve baydöner bayilik şartları

Kasım 14th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Bayilik Veren Firmalar
Baydöner bayilik ve baydöner bayilik şartları;Turquality’nin gastronomi alanında destek verdiği ilk marka olan Baydöner, Türkiye’nin ilk uluslararası temalı parkı Vialand’de yeni bir restoran açmaya hazırlanıyor. Restoran sayısı 67’ye ulaşan Baydöner, Vialand’deki yaklaşık 200 metrekarelik şık restoranında ayda yaklaşık 25 bin kişiyi ağırlayabilecek
Geçtiğimiz yıl Dünya Endavour Girişimcisi seçilen, bu yıl da Turquality marka programından destek alamaya hak kazanan Baydöner, restoran sayısını hızla artırıyor.  (daha&helliip;)

Tags: , ,

Merkom Telekom bayilik ve merkom bayilik şartları

Kasım 13th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Bayilik Veren Firmalar

Merkom Telekom bayilik ve merkom bayilik şartları nelerdir..Türkiye’nin en tecrübeli kadrolarından birine sahip olan Merkon Grup, çok kısa bir süre içerisinde fatura tahsilat sistemleri, fatura tahsilat programları, yazılım ve bilişim sektörlerinde Türkiye’de kurumsal alt yapısını oluşturmuştur. 2011 Haziran ayından itibaren hizmete sunulan Merkez Online fatura sistemi ile Türkiye’de şubelerin iş yerlerinde yaptıkları hizmetten komisyon almaları durumuna da 0 komisyon ile sınırsız fatura tahsilat çözümü ile sektördeki tüm dengeleri değiştirmiştir. (daha&helliip;)

Tags: , ,

Afta Market Bulancak

Kasım 12th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Bayilik Veren Firmalar
Afta Market Bulancak Şubesi’nin açılışına AK Parti Milletvekili Mehmet Geldi, İl Başkanı Hasan Aydın, Bulancak Kaymakamı Tayfur Elbasan, (daha&helliip;)

Aranan İlanlar

  • afta market iş ilanları

Tags: ,

Tatlımix bayilik

Kasım 12th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Bayilik Veren Firmalar

Tatlımix bayilik tatlımix franchise şartları v.b bilgiler..TATLIMIX ‘in lezzet serüveni, 2012 Eylül ayında alt yapı çalışmalarıyla başladı. Güvenli ve kararlı adımlarla çıktığımız bu yolda her geçen gün artan başarı grafiğimiz adımlarımızı hızlandırmaya devam ediyor. 2013 Ocak ayında girişimlerimizi tamamlayarak, Şubat ayında firmamız ilk franchıse’ini verdi. Marmaris ile başlayan Franchise sistemimiz kısa sürede Türkiye içinde 9 franchise ulaşmıştır. Sizce girişimcilerin firmanızı tercih etme nedenleri nelerdir? Tatlımix Dondurmalı İrmik Helvası, ‘Avm Kiosk’ ve ’ Cadde Stand’ olarak iki farklı konsept sunmaktadır. Cadde Standımız, yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda kullanılmak üzere minimum alan üzerine tasarlanmış küçük konseptimizdir. Avm Kioskumuz, kiosk işletmeciliği modeline uygun noktalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Başarısının altında konsept tasarımlarındaki özenli ve titiz çalışma şekli yatmaktadır. Bu bağlamda başarımızla başarmak isteyen girişimcilerin tercihi Tatlımix olacaktır. Firmanız bünyesinde Franchise sistemiyle açılacak bir mağazanın ortalama maliyeti nedir? Yatırım maliyetimiz 18 bin – 30 bin TL arasıdır. (daha&helliip;)

Tags: , ,

Mavia Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Kasım 12th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Bayilik Veren Firmalar

Mavia Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı profesyonel danışman kadrosuyla; cadde-mağaza yer seçimi, ofis, konut, yatırım ve değerleme (ekspertiz) faaliyetlerini ağırlıklı olarak kurumsal müşteriler ile geliştiriyor. Bu paralelde de yerel, ulusal ve uluslararası markalar ile çözüm ortağı olarak çalışıyor. Diğer taraftan Mavia Gayrimenkul; sektöre eğitim almış elemanlar kazandırmak adına da dönemsel olarak MEB onaylı “Gayrimenkul Uzmanlığı Sertifika Programı” düzenliyor.

Gayrimenkul ve Franchising sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeye çalıştıklarını ifade eden Mavia Gayrimenkul Kurucu ortağı Ayla Erdim “12-15 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen dünyanın en büyük Gayrimenkul Fuarı MIPIM için Fransa’nın Cannes kentindeydik. Yine geçtiğimiz Mart ayında Londra da düzenlenen ‘The British&International Franchise Exhibition’a da katılarak işbirliklerine dair görüşmeler gerçekleştirdik” diyor. Erdim, büyüme planlarından bahsederken; “yaptığımız Stratejik Planlama bünyesinde sonuç odaklı hizmet anlayışı, paylaşımcı iş modeli ve donanımlı insan kaynağı ile hedeflerine yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçen 15 yılı karşılıklı güven temeline dayalı olarak inşa ettik. Perakende sektöründeki hareketlilik, kentsel dönüşüm çalışmaları, yabancılara gayrimenkul satışlarının düzenlenmesi ve yeni projelerin Gayrimenkul Sektörünü sürekli canlı kıldığını ve ileriye dönük fırsatlar oluşturduğunu” ifade etti.

Mavia Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, UFRAD destekçi üyesi ve TBCCI üyesidir. Mavia Gayrimenkul Hizmet Alanları: Perakende Sektörü – Cadde Mağazacılığı yer tespiti ve danışmanlık, Gayrimenkul(ofis, konut-proje, arsa) yatırım danışmanlığı ve Gayrimenkul Değerlemedir (Expertiz). AYLA ERDIM Aldığı İşletme ve yurtdışı eğitimleri ardından Finans-Bankacılık sektöründe çalışma hayatına başlayan Ayla Erdim, 1996 yılında Genç Liderler ve Girişimciler Derneği(JCI) Türkiye tarafından “Türkiye’nin 10 Başarılı Gençi”nden biri seçildi ve sonrasında da ömür boyu üyelik payesi ile onurlandırıldı. Erdim, Özel Eğitime Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği’nin kurulmasına öncülük etti

Tags: , , ,

KARADENİZ BÖLGESİNDE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR. ( İstanbul )

Mart 30th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Bayilik Veren Firmalar

KARADENİZ BÖLGESİNDE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR. ( İstanbul )

-KARADENİZ BÖLGESİ İÇİN BAYİLİKLER VERİLECEKTİR.
-MİSGOLD MARKASIYLA SICAK VE SOĞUK İÇECEK (KAHVE,KAHVE MİX.TOZ VE GRANÜL MEYVE AROMALI İÇECEK TOZLARI,SALEP ,KAKAO,CAPPCCINO,S.ÇİKOLATA….VS.
-SEKTÖ

Tags: , , , ,

PAZARLAMA GURUPLARI İLE İŞ YAPMAK İSTİYORUM ( İstanbul )

Mart 29th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Bayilik Veren Firmalar

PAZARLAMA GURUPLARI İLE İŞ YAPMAK İSTİYORUM ( İstanbul )

PAZARLAMA GURUPLARI OLAN YADA OFİSİ OLUPTA PAZARLAMA GURUBU KURABİLECEK GİRİŞİMCİ ARKADAŞLARLA BİRLİKTE İŞ YAPMAK İSTİYORUM ..TÜRKİYE NİN HER İLİNDE AYRI AYRI ARKADAŞLARLA PAZARLAMA KONUSUNDA ORTAKLAŞ

Aranan İlanlar

  • pazarlama yapmak istiyorum

Tags: , , , , , ,

D-Smart Bayilik ve Dsmart Bayilik Alma | Bayilik

Mart 29th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Bayilik Veren Firmalar

D-Smart Bayilik ve Dsmart Bayilik Alma | Bayilik

Terimler. frencayzing bayilikler; leplebi bayisi acmak; bisan bayilik2014. Diğer Bayilik Veren Firmalar: Lumberjack Ayakkabı Bayilik ve Bayilik Bilgisi · Parça Kontör Bayilik – Parça kontör bayiliği nasıl alınır · Milli Piyango …

Tags: , ,

TOPTAN SAÇ TEBEŞİRİ MAGİC HAİR www.toptanturkiye.com ( İstanbul )

Mart 29th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Bayilik Veren Firmalar

TOPTAN SAÇ TEBEŞİRİ MAGİC HAİR www.toptanturkiye.com ( İstanbul )

Tüm dünyada fırtına gibi esen saç tebeşiri trendi şimdi toptanturkiye.com’da!
Magic Hair Saç Tebeşiri kullanımı çok kolay olmakla birlikte, şampuan ile yıkandığında saçtan kolayca çıkabilme özelliğ

Tags: , , , , , ,

TOPTAN VAKUMLU KUPA ÇEKME HACAMAT SETİ ( İstanbul )

Mart 28th, 2014 by admin | No Comments | Filed in Bayilik Veren Firmalar

TOPTAN VAKUMLU KUPA ÇEKME HACAMAT SETİ ( İstanbul )

Ürün Ölçüleri:
Çekme kolu:
Uzunluk: 17 cm
Genişlik: 7cm
12 adet Bardak için Çaplar:
2.7 cm x 2 adet
3 cm x 2 adet
4.2 cm x 2 adet
5 cm x 2 adet
5.5 cm x 2adet
6.5 cm x 2 adet
Paket

Tags: , , , , , ,