Ankara evlere ek iş veren firmalar 2014

Ocak 3, 2014 | By admin | Filed in: iş fırsatları.

Ankara evlere ek iş veren firmalar 2014

Bildiğiniz gibi artık ev hanımları evlerine ek gelir sağlamak amacı ile ek iş aramaya koyuldular. Üstelik evden dışarı çıkmadan yapabilecekleri o kadar çok iş var ki; istediklerini seçerek para kazanmaya başlayabilirler. Evde çalışarak para kazanmak için pek çok yöntem bulunuyor. Özellikle Ankara’da evde yapılabilecek işler oldukça fazladır. Ankara evlere ek iş veren firmalar 2013 yılında sayısız ev hanımına iş kapısı oldular. İster yarı zamanlı, ister tam zamanlı çalışabileceğiniz bu ek işler sayesinde sizde eşinize destek olabilirsiniz. Ne iş yapmak istediğinizi seçerek işe başlayabilirsiniz. Evde yapılacak işler arasında; mandal işi, nikah şekeri işi, dantel işi, elişi-örgü işi, davetiye katlama, kına paketleme gibi işler yer alıyor. Daha pek çok iş fırsatları için sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz ve üye olmadan yayınlayabilirsiniz. Ayıca, verilen ilanlara da iş başvurusu yaparak aramalarınıza kısa sürede sonuç bulabilirsiniz.

EVLERE EK İŞ VERİLİR

Evden çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına iş imkanı sunuyoruz. Evde mandal işi yapmak isteyenler bize 0536 964 81 73 numaralı telefondan ulaşabilirler.

Angelina Von

Tags: , , , ,

6 comments on “Ankara evlere ek iş veren firmalar 2014

 1. gül hatef. diyor ki:

  Ben gül evde davetiye ,mandal,nikah şekeri gibi işler yspmak istiyoruz oldukça kalabalıgız.acil ankaradayız.

 2. hilal sezer diyor ki:

  ankara batıkentte oturuyorum elimden her iş gelir sizinle calışmak istiyorum lütfen bana yardım edermisiniz

 3. gül hatef. diyor ki:

  MERHABA YİNE BEN KALABALIK BİR EKİBİZ VE EVDE MANDAL DAVETİYE NİKAH ŞEKERİ İŞİ YAPMAK İSTİYORUZ.BİRİLERİ OKUSUN ACİLLLLL.

 4. reyhan diyor ki:

  slm.bende ankarada oturuyorum.evde mandal işi.kalem montaj.nikah şekeri.kına paketleme tesbih işi ve boncuk dizme yapabilirim.4 kişiyiz ltf bana ulaşın.

 5. şükrü diyor ki:

  ben sukru esım ve ben bu ıslerı yapmak ıstıyoruz ılgılenırsenız sevınırız sukruguld@gmail.com

 6. sultan doğan diyor ki:

  merhaba biz iki kişiyiz ankara yenimahalle şentepede oturuyoruz acil evde yapabilecegimiz işler bekliyoruz nikah şekeri kutu katlama tespih boncuk vb

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir