2014 Evde Kına Paketleme İşi.

Şubat 22nd, 2014 by admin | Filed under Evde Yapılabilecek Işler.

2014

2014 Evde Kına Paketleme İşi.

Evinize ek bir gelir sağlamak ve eşinize destek olmak istiyorsanız, evde yapılan bazı işleri hem ev ortamında bulunmanın vermiş olduğu rahatlıkla, hemde oldukça kolay olan evde yapılan işlerden birini yaparak ek bir gelir, kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde yapılan bir çok imkanı hem oldukça zevkli, hemde kolay olması nedeniyle son yıllarda özelikle ev hanımları başta olmak üzere bir çok kişi tarafından tercih edilmekte.  Yalnızca ev hanımları değil, hafta sonlarını değerlendirmek ve para kazanmak isteyen bir çok kişide evde yapılan bazı işleri tercih etmektedir.

indir 82 2014 Evde Kına Paketleme İşi.

  EVDE KINA PAKETLEME İŞİ bu tür işlerden biri olup, oldukça kolay, zevkli ve aile bireyleri, komşularınızla yapabileceğiniz bir iş imkanıdır. Bir çok firma malzemeleri ile birlikte ev hanımlarına işi vermekte, işi istenilen zamanda teslim alarak ev hanımlarına ücretlerini  ödemektedirler.

Eğer sizde evinizde para kazanmak ve boş zamanlarınızı değerlendirmek isterseniz, bu tür firmalar ile irtibata girerek işleri alabilir, işlerin tesliminde ücretinizi ister kapıda ister banka havalesi ile alabilirsiniz.

 EVDE KINA PAKETLEME İŞİ yaparak para kazanmak istiyorsanız yazımızın altında bulunan yorum bölümüne firmaların size ulaşabileceği mail adresinizi, adınızı ve soyadınızı yazarak EVDE KINA PAKETLEME İŞİNE BAŞLAYABİLİRSİNİZ.     

Tags: , , , ,


5 Responses to “2014 Evde Kına Paketleme İşi.”

 1. yaren diyor ki:

  evde ek iş arıyorum kına işi boncuk işi ne iş olursa ilgienirseniz sevinirim

 2. fatoş diyor ki:

  evde kına nikah şekeri davetiye gibi işler yapabilirim

 3. perihan diyor ki:

  Bursada ikamet ediyorum. Evde iş arıyorum. Geri dönerseniz sevinirim.

 4. rabia diyor ki:

  evde kına paketleme davetiye işleri yapabilirim .

 5. hacer diyor ki:

  slm.kına paketleme işi veya evde yapılacak ankara daki firmalardan iş istiyorum.acil..ihtiyacım var.bu konularda tecrübeliyim. ilgilenirseniz sevinirim.mailimden dönerseniz çok iyi olur.

Leave a Reply